8 MART'TA EŞİNİZİ ÇİÇEKLE SEVİNDİRİN'

8 Mart Dünya Kadınlar Gününün gelmesiyle birlikte kadınların en çok hoşlandığı hediyelerden biri olan çiçeklere yoğun ilgi var. Vaw Çiçekçilik sahibi Kübra Kansız, “8 Martta eşinizi çiçeklerle sevindirin” dedi

8 MART'TA EŞİNİZİ ÇİÇEKLE SEVİNDİRİN'

ERKEKLERDE ÇİCEK SEVİYOR
6 senedir Sakarya’da çiçekçilik yapan Vaw Çiçekçilik sahibi Kübra Kansız “8 mart ve diğer özel günlerin esnafa çok faydası var. Piyasa hareketleniyor, satışlar artıyor” dedi. İnsanların sadece özel günlerde çiçek almaması gerektiğini vurgulayan Kübra Kansız “İnsanlar sevdiklerine sadece özel günlerde değil diğer günlerde de çiçek almalı ve onları mutlu etmeli” ifadesini kullandı. Çiçeklerin sadece kadınlara hediye olarak verilmediğini belirten Kübra Kansız kadınlarında erkeklere çiçek hediye ettiğini ve erkeklerinde en az kadınlar kadar sevindiğini söyledi.
UYGUN VE GÜZEL
Bu sene en çok tercih edilen çiçek türünün karanfil olduğunu belirten Kübra Kansız, karanfilin hem güzel görüntüsü hem de uygun fiyatlı olmasıyla daha çok ilgi gördüğünü söyledi. İnsanların daha çok  saksı türünü sevdiklerini belirten Kübra Kansız “ Saksı türleri hem bakımının daha kolay olması hem de uzun ömürlü olmasından dolayı tercih ediliyor. İnsanlar, sevdiklerinden aldıkları hediyelerle ilgilenmeyi seviyor ve daha uzun ömürlü olması hoşlarına gidiyor” diyerek saksı çiçeklerin de tercih edilen çiçekler arasında yer aldığını söyledi. 


İNTERNETTEN SİPARİŞ
Teknolojinin de gelişmesi artık sadece dükkanlardan değil internet siteleri üzerinden de yoğun ilgi olduğu söyleyen Kübra Kansız “İnsanların kolaylıkla ulaşabileceği ve birbirinden güzel çiçek siparişi verebilecekleri bayiliğini yaptığımız www.osevio.com adında sitemiz var. Sakarya’da her bölgeye aynı gün içerisinde teslimat sağladığımız sitemizden insanlar kolaylıkla çiçek siparişi verebilir ve sevdiklerini mutlu edebilirler” Diyerek vatandaşların sevdiklerine en güzel ve en hızlı şekilde çiçek siparişi verebileceğini belirtti.
8 MARTI KUTLADI
Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Kübra Kansız “ Bir gün değil her gün kadınlar için özel sadece özel günlerde değil her gün kadınlar mutlu edilmelidir.Bu tüm insanlar için geçerli. Kadına şiddete dur denilmeli bu bir kısım insanların çabasıyla değil herkesin ortak çabasıyla çözülür.” Diyerek sözlerini noktaladı.

https://www.osevio.com/urun/adapazari-cicek-siparisi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER