9 BİN TL'LİK SAHTE BANKONOTLA YAKALANDI

Pamukova'da çiftçilerden sebze ve meyve alan bir kişinin karşılığında sahte para verdiği ihbarını alan Jandarma harekete geçti. Jandarmanın takibi sonucu şahıs yakalandı.

9 BİN TL'LİK SAHTE BANKONOTLA YAKALANDI

HAVALE EDERKEN
Pamukova çiftçilerden sebze ve meyve alarak karşılığında sahte veren bir kişinin olduğu şeklinde ihbar  üzerine jandarma operasyon düzenledi. Edinilen bilgilere İlçede bulunan bir üreticinin, şahıstan aldığı parayı havale ederken, paranın sahte olduğunu anlaması ile ortaya çıktı. Olayın Jandarmaya yansıması üzerine, ekipler çalışma başlattı. Jandarma ekipleri çiftçilerden sahte para ile alışveriş yapan şahsı, Erenlerde barındığı evde yakaladı.
9 BİN TL’LİK BANKONOT
Evde jandarma ekiplerinin yaptığı araştırmada, 9 Bin TL’lik  sahte bankonot ele geçirildi. Adli mercilere götürülen sahsın daha öncede buna benzer olaylarla ilgili dosyası olduğu, ancak serbest bırakıldığı ortaya çıktı. Şahsın yapılan sorgusunda, suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Savcılıkta yapılan işlemlerden sonra, E.A. isimli şahız çıkarıldığı mahkemece tutuklanara cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE