90 FİRMA 3 GÜN BOYUNCA 9 BİN KİŞİYİ İŞE ALMAK İÇİN STANT AÇIYOR
: İŞ ARAYANLAR MEYDANA

Sakarya Ar-Ge, Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarı bugün 11.00’de açılıyor. 3 gün sürecek fuarda 90 firma ve 20 sivil toplum kuruluşu stant açacak. İŞ KUR İl Müdürü Tekin Kaya, fuarda 90 firmanın 9 bini aşkın personel arayacağını söyledi

90 FİRMA 3 GÜN BOYUNCA 9 BİN KİŞİYİ İŞE ALMAK İÇİN STANT AÇIYOR
: İŞ ARAYANLAR MEYDANA

SAGİF19 FUARI
Sakarya Ar-Ge, Girişimcilik ve İnsan Kaynakları Fuarı bugün 11.00’de açılıyor. Demokrasi Meydanında gerçekleştirilecek olan fuar 3 gün sürecek. Açılış töreninde protokol konuşmalarının ardından İstihdam Seferberliği’ne en çok destek olan firmalara teşekkür belgesi ve hediye verilecek.
90 STANT AÇILACAK
Bu yılki fuarda 90 firma ve 20 sivil toplum kuruluşu stant açacak. İş Kur İl Müdürü Tekin Kaya, fuarda ilk hedeflerinin 5 bin açık işgücü olduğunu belirterek, “Şu ana kadar 9 bini aşkın açık işgücü topladık. Bu firmalar 6 ay içerisinde 9 bin kişiyi işe alacak. Bu cidden önemli bir rakam. Bütün hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.
İŞ DÜNYASI
Kaya, “SAGiF Fuarı, üniversite öğrencilerinin iş dünyasıyla buluşturulmasının yanı sıra iş dünyasının da kamu kurumlarıyla ve ilgili STK’larla buluşmasını sağlamak gibi iki önemli misyon taşımaktadır. Ayrıca fuar, etkinlik süresince kamu kurumları, STK’lar ve firmalar tarafından düzenlenecek olan tanıtım ve seminer gibi etkinliklerle tüm katılımcıların faydalanacağı bir sinerjiye sahiptir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort