'Acemice hatalar yapıyoruz'

'Acemice hatalar yapıyoruz'

'Acemice hatalar yapıyoruz'

Engin İpekoğlu, ligde oynadıkları son üç maçta mağlubiyeti hak etmediklerini belirterek, 'Bireysel haraların çok fazla olması bu üç maçta da puan lamamız engelledi' dedi.

Bireysel hata
Kasımpaşa maçında iyi bir oyun sergilediklerini kaydeden Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, ''Nihayet ilk yarı sona erdi. Maalesef Altay, arkasından Samsunspor ve Kasımpaşa maçları hem fiziksel, hem de sahada gösterilen mücadele açısından kaybetmeyi hak etmediğimiz maçlardı diye düşünüyorum. Bunun yanında bireysel hataların da çok fazla olması, bu üç maçtan puan almamızı engelledi. Bu maçta da amatörce hatalarla kalemizde goller gördük' dedi.
Hakemler
İpekoğlu, hakemleri de eleştirerek, ''Hakem arkadaşlarımızın Sakaryaspor'u gözden çıkardıkları gibi bir düşünceleri varsa, o zaman ikinci yarıda sahaya çıkmamamız gerekiyor. Çünkü verilen sarı kartlar ve kararlarda çok ciddi hatalar yapıldığını tahmin ediyorum. Özellikle ikinci golde ofsayt olup olmadığını bilmiyorum, televizyondan izlemekte fayda var. Eğer arka direkteki futbolcu topa temas ettiyse kesinlikle ofsayttır diye düşünüyorum'' ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE