Acı haber! 5 bebek melek oldu...

Sakarya'da ikisi 1 günlük, biri 5 günlük, biri 7 günlük ve biri 3 aylık olan 5 bebek doğum sonrası rahatsızlıkları sebebiyle hayatını kaybetti.

Acı haber! 5 bebek melek oldu...

sakaryayenihaber.com

Sakarya'da geçtiğimiz hafta 5 aile, acı ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. İlk olarak Adapazarı'nda yaşayan Fırat ailesinin bebekleri doğduğu gün rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetti. Büyük üzüntü yaratan Fırat bebek, ailesi tarafından defnedildi.

DAHA 1 GÜNLÜKTÜ

Bir diğer ölüm Kocaali'de yaşandı. Kaygusuz ailesinin bir günlük bebekleri yaşamını yitirdi. Minik bebek Kocaali ilçesinde toprağa verildi.

7 GÜN YAŞAYABİLDİ

Üçüncü ölüm ise Akyazı ilçesinde yaşandı. Akyazı'da yaşayan Top ailesinin Buğra adını verdikleri bebekleri doğduktan 7 gün sonra hayatını kaybetti. Bu ölüm aileyi yasa boğarken, Buğra bebek Çatalköprü Mahallesi'nde defnedildi.

3 AYLIKTI

Dördüncü ölüm haberi ise Hendek'ten geldi. Öztan ailesinin Doruk adını verdikleri bebek, doğumundan 3 ay sonra rahatsızlığı nedeniyle vefat etti. Doruk bebek Hendek ilçesinde ailesi tarafından gözyaşları arasında toprağa verildi.

5 GÜN YAŞAMA TUTUNABİLDİ

Son ölüm haberi yine Akyazı'da yaşandı. Aksoy ailesinin bebekleri 5 gün yaşama tutunabildi. Minik bebek ailesi tarafından defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 23:22
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali al
Ali al - 6 ay Önce

Inandiğim dine göre, cennete gittiler.
Anne ve baba'ya Allah sabır versin..
Evlat..

SIRADAKİ HABER