'ACİL EKONOMİYE YÖNELİNMELİ'

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, seçimlerin geride kaldığını belirterek acil bir şekilde ekonomiye odaklanılması gerektiğini söyledi.

'ACİL EKONOMİYE YÖNELİNMELİ'

Sarı, “Önümüzde çok kritik bir süreç var. Ekonomik anlamda atılacak adımlarla birlikte, artık yeni ve sağlam ekonomik reformların bir bir hayata geçmesi gerekiyor. Ülkemizin 2023 hedeflerine doğru ilerlemesi adına bizlerde gece-gündüz çalışacağız, desteğimizi esirgemeyeceğiz. Acil bir şekilde ekonomiye odaklanarak, sağlam temellerin atılacağı yeni bir dönem milletimiz için çok büyük önem taşıyor ”dedi.
DAHA ÇOK ÜRETECEĞİZ
Başkan Sarı, “Borsa olarak çok daha çok üreterek, daha çok istihdam sağlamak adına gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İş dünyasının tümü bu azim ve kararlılıkla, sorumluluğunun bilincindedir.  Milletimizin ve ülkemizin istikbali adına sıkıntılı süreçlerin geride kalacağı günleri umutla bekliyoruz. Ülkemizin çıkışının üretim ekonomisinden geçtiğini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Üreten ve gelişen bir Türkiye yolunda, artık icraat zamanı diyoruz” dedi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort