ADANA SOFRASI'NDA KÖZDE KÖFTE ZAMANI

Bosna Caddesi üzerinde bulunan ‘Hakkı Ustanın Adana Sofrası’ Adana Kebabından sonra Meşhur Adana Köftesi’ni de Sakaryalılarla buluşturdu. Özel olarak hazırlanan köfteler baharatlarla yoğrulduktan sonra közde pişirilerek servis ediliyor.

ADANA SOFRASI'NDA KÖZDE KÖFTE ZAMANI

Bosna Caddesi üzerinde bulunan ‘Hakkı Ustanın Adana Sofrası’ meşhur Adana Köftesini Sakaryalılarla buluşturdu. Özel olarak hazırlanan etlerden yapılan köfteler özenle hazırlanmış olan tabaklarla misafirlere sunuluyor. Eşsiz hazırlanışı ve mükemmel lezzeti ile damaklarda enfes bir lezzet bırakan Meşhur Adana Köftesi en çok tercih edilenler arasında.
TERCİH EDİLİYOR
Özel olarak terbiye edildikten sonra baharatlanarak hazırlanan Meşhur Adana Köftesi’nin müşterileri tarafından oldukça beğenildiğini belirten işletme sahibi Hakkı Uçar, “Kemik ve sinirlerinden özenle temizlenen lop etler zırh bıçaklarıyla doğrandıktan sonra Hakkı Ustanın Adana Sofrası ustalarının hazırladıkları baharatlarla yoğrularak dinlenmeye bırakılıyor. Pişmeye hazır olan köfteler bekleme süresinden sonra közde pişirilerek özenle hazırlanan tabaklarda servis ediliyor. Şimdiden müşterilerimizden oldukça güzel dönüşler alıyoruz hatta en çok tercih edilen menümüz haline geldi. Sakaryalıları bu lezzeti tatmak için ‘Hakkı Ustanın Adana Sofrası’na bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE