ADAPAZARI SOKAKLARI BAŞTAN SONA TEMİZLENİYOR

Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, günlük yaptığı rutin temizlik dışında mahallelerde 3 farklı ekiple genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

ADAPAZARI SOKAKLARI BAŞTAN SONA TEMİZLENİYOR

Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü mahallelerde yaptığı genel temizlik çalışmalarını yeni yerleşim bölgesi, merkez ve diğer mahallelerde devam ettiriyor. Her gün 3 farklı ekiple, 3 farklı bölgeye dağıtılan yaya süpürge ekibi, mahallelerde çevreyi rahatsız eden otları keserek mahalleyi baştan sona süpürüyor.

GENEL TEMİZLİK

Konuyla ilgili bilgi veren Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, temizlik konusunda iddialı bir belediye olduklarını ifade ederek, “Mahallerimizden çöp şikâyeti almıyoruz. Belirli aralıklarla temizlenen mahallelerimizde gelişigüzel atılan çöpler, kepçe yardımıyla toplanarak arkasından mini çöp süpürme aracıyla süpürülüyor. Son olarak Karaman, Yağcılar ve Bileciler mahallerinde çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, rutin olarak yol, kaldırım ve belirlenen güzergâhlarda genel temizlik yapıyor.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort