ADAPAZARI'NIN KURTULUŞ TÖRENLERİNDE FARKLI BİR ETKİNLİK YOK: YİNE SÖNÜK KUTLAMA

21 Haziran Adapazarı’nın Kurtuluşu’nun 98’inci yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Etkinliklerde geçmiş yıllardan farklı bir program düzenlenmezken, kutlama hazırlıklarına gereken özenin gösterilmemesi tepkiyle karşılandı

ADAPAZARI'NIN KURTULUŞ TÖRENLERİNDE FARKLI BİR ETKİNLİK YOK: YİNE SÖNÜK KUTLAMA

KURTULUŞ PİLAVI
21 Haziran Adapazarı’nın Kurtuluşunun 98. yılı, Adapazarı Belediyesi tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Kutlama programında geçen yıldan farklı bir etkinlik göze çarpmazken, şenliklerin sönük geçecek olması vatandaşların tepkisine neden oldu. Etkinlikler kapsamında bugün 14.00’te belediyenin önünde Kurtuluş Pilavı ikram edilecek.
KİTAP OKUYACAKLAR
Bugün 16.30’da, Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda, “Milli Mücadelede Adapazarı” Kurtuluş Paneli düzenlenecek. Saat 18.00’da ise belediye önünde 30 liseli genç kitap okuyacak. Etkinlikler kapsamında son program ise Akşam namazı sonrasında saat 21.15’de Şerefiye, Tozlu Camii ve Yeni Camii’de mevlid-i şerif okunacak ve helva dağıtılacak.
PROGRAMDA HALK YOK
Vatandaşlar, “Adapazarı daha iyi etkinlikleri hak ediyor. Geçen yıldan farklı program yok. Daha geniş katılımlı ve Adapazarlıların da iştirak edeceği programlar düzenlenebilirdi. Düzenlenen programlarda halk yok. Umarız önümüzdeki yıldan itibaren Adapazarı hak ettiği kurtuluş etkinliklerine kavuşur. Zaferin kahramanlarının da tanıtılması gerekir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER