ADIM BAŞI RUHSATSIZ TABANCA

Valilik tarafından İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince yapılan uygulamalar hakkında bilgi verildi. Verilen bilgide ruhsatsız tabanca, kuru sıkı tabanca ve uyuşturucu ele geçirildiği belirtildi.

ADIM BAŞI RUHSATSIZ TABANCA

RUHSATSIZ SİLAH
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ekiplerince; son bir hafta içinde  il Merkezinde yapılan uygulamalar sonucu; 9 şahıstan 3 adet av tüfeği ile 6 adet çeşitli çap ve markalarda ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 37 adet fişek ele geçirildi. Üzerinde ruhsatsız silah bulunan şahıslar hakkında işlem yapılarak adli makamlara teslim edildi.
DİĞER SUÇLAR
Öte yandan ekiplerin çeşitli adreslerde yapmış oldukları çalışmalarda, 16 şahıs üzerinden 16 adet değişik markalarda kurusıkı tabanca ve bu tabancalara ait 27 adet fişek ele geçirilmiş, bu şahıslara ilgili kanun gereği  toplam 13 bin600 TL para cezası kesildi. Yapılan kontrollerde 2 şahıs üzerinden toplamda 16,24 gr uyuşturucu madde ele geçirilirken, çeşitli suçlardan aranması olan toplam 29 şahıs gözaltına alınırken, bu şahıslardan  10’u adli makamlarca tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE