ADLİ YARDIM PROJESİNE BÜYÜKŞEHİR DESTEĞİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Barosu Başkanı Abdurrahim Burak ile CMK-Adli Yardım Koordinatörü Alim Mert’i makamında ağırladı.

ADLİ YARDIM PROJESİNE BÜYÜKŞEHİR DESTEĞİ

Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Av. Abdurrahim Burak’a teşekkür eden Başkan Yüce, ‘Baro-Belediye İş Birliği ile Adli Yardım’ projesi kapsamında gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.
ADALETE ERİŞİLMELİ
Baro Başkanı Burak, “Proje kapsamında şehirde yaşayan, maddi durumu yetersiz ve adalete erişmekte güçlük çeken vatandaşlarımızın baro olarak yanlarında oluyoruz. Bu projemiz ile Adli Yardım büromuzun çalışmalarını daha etkin ve yaygın hale getirmek amacıyla yerel yönetimlerle yapacağımız iş birliğini çok önemsiyoruz” dedi. Başkan Ekrem Yüce ise yaptığı, “Sakaryamıza ve Türkiye’ye örnek olacak bir proje gerçekleştirecekleri için Baro Başkanımız Abdurrahim Burak ve ekibine başarılar diliyorum. Adalete erişmek isteyen herkesi kapsayacak çalışmanın çok önemli olacağı kanaatindeyim. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza katkı sunacak bu çalışmaya destek olmaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER