AGD kampanya başlattı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), kurban derilerini toplamak için kampanya baş-lattı. Elde edilen gelirle, ihtiyacı olan öğ-rencilere yardımda bulunulacağı belirtildi

AGD kampanya başlattı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şube Başkan Yar-dımcısı Muhammet Özto-paloğlu, kurban derisi top-lamak için kampanya baş-lattıklarını belirterek, "Ana-dolu Gençlik Derneği ola-rak gerçekleştireceğimiz ça-lışmalar var, buralarda kullanılmak üzere 81 ilden gelen öğrencilere ve öğrenci evlerine gıda yardımı amaçlı eğitim programları yapıyoruz, tanıtım için mesaj sistemimiz var. Hedefimiz 500-1000 arası deri toplamaktır" dedi.

ORTAK ÇALIŞMA

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin, Anaodolu Gençlik Derneği’nin Avrupa ayağı olduğunu belirten Öztopaloğlu, "Kurban derilerinden elde edilen gelir tamamen öğrenci ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılacak. Hasene Derneği tarafından elimize ulaşan yardımları denetlemek amaçlı denetlemeci aileler ve şahıslar geliyor, bunlar kontrollü şekilde yapılıyor. Biz cemaat mantığıyla çalışmıyoruz, siyasi kimliğe bakmıyoruz, bizim açımızdan insanların ahlaklı ve müslüman olması yeterlidir bu çerçevede her müslüman kardeşimize yardımcı olmaya hazırız" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER