banner67

AGDAŞ 5 YILDIZLI MÜKEMMELİK BELGESİNİ ALDI

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 24. Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nde 5 Yıldız Mükemmellik Belgesini alarak büyük bir başarıya daha imza attı.

AGDAŞ 5 YILDIZLI MÜKEMMELİK BELGESİNİ ALDI

BEŞ YILDIZLI
AGDAŞ, 2013 yılında iyi niyet belgesini imzaladıktan sonra 3 Yıldız Yetkinlik Belgesini alarak çıktığı EFQM kalite yolcuğunda 2015 Türkiye Mükemmellik Ödüllerine başvuruda bulundu. Ekim ayında EFQM değerlendiricileri tarafından yapılan değerlendirme sonrası; 4 Kasım 2015 tarihinde TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran – SYMES ve Kalder Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan tarafından yapılan basın toplantısında AGDAŞ’ın finalist olduğu belirtildi. 17-18 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen 24. Ulusal Kalite Kongreye finalist olarak katıldı ve 5 Yıldız Mükemmellik Belgesini almaya hak kazandı.
KALİTELİ VE ÖNCÜ
Belgeyi AGDAŞ adına Genel Müdür Yardımcısı Mesut Yaşar Uzun aldı. Uzun konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, AGDAŞ’ın bir Sakarya markası olduğunu bu ödülü Sakarya Halkı adına aldıklarını söyledi. AGDAŞ’ın, Sakarya’da temiz havanın güvencesi olduğuna vurgu yaparak şirket olarak her anlamda mükemmelliği hedeflediklerini bu hedeflerine ulaşmak için var güçlerinle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Uzun; AGDAŞ’ın misyon ve değerleri doğrultusunda çok çalışarak, müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir işletme olma hedefine ulaşmak için, ‘Yönetim Sistemi’ alanında birçok yatırım yaptıklarını, söyledi. Amaçlarının her anlamda kaliteli, öncü ve örnek gösterilen bir şirket olmak olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE