AGDAŞ FİRMALARI BİLGİLENDİRDİ

AGDAŞ iç tesisat firmalarını bilgilendirme toplantılarının üçüncüsünü düzenledi. Firmalar dilek ve isteklerini AGDAŞ’a bildirdi

AGDAŞ FİRMALARI BİLGİLENDİRDİ

AGDAŞ tarafından ‘Yetkili İç Tesisat Firmaları’ toplantısı AGDAŞ Konferans Salonu’nda yapıldı. 40’tan fazla firma yetkilisinin katıldığı toplantıda katılıcılar taleplerini AGDAŞ’a iletti. Toplantı pazarlama faaliyetleriyle ilgili sunum yapılmasıyla başladı. Pazarlama sunumunun ardından iç tesisat firmaların performansları hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda Ekim ayında devreye alınan Çağrı Merkezi üzerinden abonelik işlemleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıya katılan firma temsilcilerinin düşünce ve önerilerini dinleyen AGDAŞ yetkilileri kendi istek ve önerilerini de firma sorumlularına iletti. Gelecek yıl tüm bağlantı işlemlerinin çağrı merkezi üzerinden yapılmasının planlandığı bilgisi firmalarla paylaşılırken, geçiş sürecinde firmaların üzerine düşen görevler anlatıldı.
BAKIŞ AÇISI
Toplantının ikinci bölümünde AGDAŞ Genel Müdür Yardımcıları Mesut Yaşar Uzun ve Gürsel Yağan firma yetkililerinin sorularını yanıtladı.  Yağan, firmaların fikir ve önerilerine her zaman açık olduklarını, bu şekilde sorunlara farklı bakış açılarıyla yaklaşabildiklerini söyledi. Bu toplantıların kendileri için önemli olduğunu söyleyen firma temsilcileri sorularını direk işin muhataplarına sorma şansı bulduklarını söylediler. Firma temsilcileri toplantıya verilen arada binada bulunan resim sergisini gezme fırsatı da buldular.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE