AGDAŞ İNSAN KAYNAKLARI PERSONELLERİNİ BULUŞTURDUR

AGDAŞ, ilimizde faaliyet gösteren kurumların insan Kaynakları personeli ile bir araya gelerek sektörleri ile ilgili değerlendirmede bulundular.

AGDAŞ İNSAN KAYNAKLARI PERSONELLERİNİ BULUŞTURDUR

İlimizde faaliyet gösteren  kurumlarına insan kaynakları profesyonelleri AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş’nin düzenlediği “AGDAŞ İnsan Kaynakları Zirvesinde” buluştu. AGDAŞ konferans salonunda gerçekleştirilen insan kaynakları zirvesine Sakarya ve Kocaeli’nde faaliyet gösteren 40’tan fazla firmanın İK profesyonellerinden oluşan yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Gün boyu süren zirvede insan kaynakları yönetimi konusunda birbirinden başarılı sunumlar yapıldı. Etkinlikte Great Place To Work, Korn Ferry gibi uluslararası firmaların yanı sıra ülkemizde insan kaynakları çözümlerinde oldukça başarılı olan Solneo Yazılım Teknolojileri ve HR Partners firmaları tarafından İK profesyonellerini yakından ilgilendiren sunumlar gerçekleştirildi.
KİMLER KATILDI
AGDAŞ İnsan Kaynakları Zirvesi’nde Great Place To Work Türkiye Genel Müdürü Eyüp Toprak tarafından GPTW Bakış Açısı İle Kriz Döneminde Liderlik Yaklaşımı, Solneo Yazılım Teknolojileri Genel Müdürü Derya Arıkan tarafından SharePoint’te İK Çözümleri AGDAŞ Örneği, Korn Ferry Türkiye Bilgi Hizmetleri Müdürü Ersin Yıldırım tarafından Değişen Koşullarda Ücret Yönetimi, HR Patners Kurucu Ortaği Gözde Ulukurt tarafından Kişilerin ve Kurumların Yol Haritasında Değerlendirme Merkezinin Önemi sunumları gerçekleştirildi. AGDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü yaptığı açıklamada “Sakarya’nın İK profesyonellerini zirvemizde misafir etmekten mutluluk duyduk. Geçen yıl kazandığımız EFQM Mükemmellik Ödülünü ve En İyi İşverenler Listesine girmemize sağlayan çalışmaları aktardık. Bu organizasyonu yapmaktaki amacımız katılımcı firmalara daha iyiye giden yoldaki haritayı göstermekti..” dedi. Serpil GÖVEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE