AGDAŞ'tan iki iftar

AGDAŞ geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerine yetkili firmalara ve yerel basın mensuplarına verdiği iftarla devam eti

AGDAŞ'tan iki iftar

AGDAŞ Geleneksel İftar yemeklerine devam ediyor. İlk olarak Hotel Lima Park’ta gerçekleşen iftara, Genel Müdür Kenan Demir başta olmak üzere Genel Müdür Yardımcıları ve üst düzey yönetici katılım gösterdi. Keyifli sohbetlerin yapıldığı iftar etkinliğinde konuşma yapan Genel Müdür Yardımcılarından Gürsel Yağan, iftar etkinliğine katılan tüm yetkili firma temsilcilerine katılım gösterdikleri için teşekkür etti.
BASINA TEŞEKKÜR
AGDAŞ ikinci iftarını ise ilimizde ki basın mensuplarına verdi. Tunatan tesislerinde gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeğinde basın mensupları katıldı. İftarda Genel Müdür Kenan Demir ve üst düzey yöneticiler katıldı. Demir, tüm medya temsilcilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederken, iftar etkinliklerine gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkürlerini iletti. Demir, bir süre önce Sabahattin Zaim Bulvarında yapımına başlanan AGDAŞ yeni binasının yıl sonuna biteceğini de belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE