AGORA'DA BASKETBOL ŞENLİĞİ

Agora Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği 2.Basketbol Turnuvası, 3X3 Sokak Basketbol Turnuvası ve 3 Sayı Yarışmaları sona erdi. Müsabakalar sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

AGORA'DA BASKETBOL ŞENLİĞİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Basketbol İl Temsilciliği’nin katkılarıyla Agora Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği 2.Basketbol Turnuvası, 3X3 Sokak Basketbol Turnuvası ve 3 Sayı Yarışmaları sona erdi. Agora AVM’de yoğun ilgi gören turnuva Yıldız Kız-Erkek, Genç Kız-Erkek ve Büyük Kız-Erkek olmak üzere üç kategoride yapıldı. 34 takımın katıldığı müsabakaların yanı sıra yetenek ve üç sayı yarışmalarında 16 kişi mücadele etti.

Müsabakalar sonunda Yıldız Kız-Erkek kategorisinde Anadolu Basket, Genç Kız-Erkek kategorisinde Unbeaten Takımı ve Büyük Kız-Erkek kategorisinde ise Team Winners takımı birinci oldu. Agora 3 Sayı Yarışması’nın birincisi Emir Kemal Bayram olurken, Yetenek Yarışmasında ise Mertcan Düzdiker zirvede yer aldı. Her kategoride birinci olan takımlar kupalarını kaldırırken, ilk üçe giren tüm sporcular madalya sahibi oldu. Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan Agora Eğlence Merkezi, Agora Sinemaları, Avva, Boyner, Jack&Jones,  Macaroni, Nuri Şenol, Panço, Simit Sarayı, Teknosa, Usta Dönerci, Watsons mağazalarından hediye/hediye çekleri de dereceye girenlere sunuldu.   Erol ÖĞÜT

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER