Ak-Belde A.Ş. kapılarını açtı

31 Mart seçiminden sonra Belediye yönetimindeki değişiklik gibi Ak-Belde A.Ş. de önemli değişiklikler yapıldı. Başkan yardımcılarından Mehmet Öztürk’e bağlanan Ak-Belde A.Ş. nin Genel Müdürlüğüne de AKP eski İlçe Başkanı Fevzi Bora getirildi.

Ak-Belde A.Ş. kapılarını açtı

Yeni bir hizmet anlayışı ile çalışmalarına başlayan Ak-Belde A.Ş. nin yeni yönetimi düzenlediği bir toplantı ile basına çalışmaları hakkında geniş kapsamlı bilgiler verdi. Bilgileri veren Ak-Belde Genel Müdürü Fevzi Bora Şirket vasıtasıyla Akyazı’da her gün fakir oldukları belirlenen100 kişiye sıcak yemek dağıtımı yaptığını ve Sakarya’da bu işi yapan Akyazı ve Hendek olmak üzere iki Belediyenin olduğunu ve sayısal yemek desteği bakımından da Akyazı’nın çok çok önde olduğunu söyledi. Fevzi Bora verdiği bilgide ise tesislerde hijyenin ön planda olduğunu vurguladı.

TESİS GEZİLDİ
Ak-Belde A.Ş. de Gıda Teknikeri olarak görev yapan Murat Destecide basın mensuplarına teknik bilgiler verdi. Malzemenin nasıl tedarik edildiği, nasıl saklandığı, alınan malzemelerin üretildiği ve son kullanım tarihlerine verilen önem ve hassasiyet, alım yapılan marketlerin isimleri ve yapılan denetimler hakkında bilgi verdi. Basın toplantısının ardından katılımcılara Ak-Belde gezdirildi.

Kenan Certel/AKYAZI
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER