'AKILLARA BEREKET VE BAŞARI GELECEK'

AKP Adapazarı İlçe Danışma Meclisi ve İftar Programında konuşan İl Başkanı Tever, “Seçimler bitti ancak büyük bir gayretle çalışmaya devam.” derken; Başkan Işıksu, “Adapazarı denince akıllara ilk olarak bereket, başarı, hizmet gelecek.” dedi.

'AKILLARA BEREKET VE BAŞARI GELECEK'

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı 59’uncu Danışma Meclisini düzenlediği iftar programında gerçekleştirdi. Danışma Meclisine İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekili Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, Gençlik Kolları Başkanı Fahrettin Alemdar, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları; Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, ADABEL Genel Müdürü Zeki Salim, Önceki Dönem Milletvekili Recep Yıldırım, Erenler Önceki Dönem Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Önceki Dönem İl Genel Meclisi Başkanı Fethi Sarıoğlu, Önceki Dönem İlçe Başkanı Mustafa Ak, ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları katıldı.
ALGI OPERASYONU
Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Adapazarı Teşkilatı’nın her zaman dinamik bir teşkilat olduğunu vurgulayarak, “Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Her zaman aktif çalışmayla sahadalar” şeklinde konuştu. Kurtuluş’un ardından Milletvekili Recep Uncuoğlu söz aldı.  Uncuoğlu, “Hamdolsun Adapazarı’mızda başarı çıtasını daha da yukarılara taşıyarak seçimleri tamamladık. Bu süreçte hem teşkilatımız hem de belediye başkanımız çok iyi çalışma yaptılar ve bu birliktelik çok güzel bir şekilde devam ediyor, tebrik ediyorum” derken, seçimlere yönelik olumsuz algı operasyonları yapıldığını söyledi.
İL BAŞKANI TEVER
Adapazarı’nda alınan başarılı sonuçların sonrasında hizmet döneminin başladığını belirterek konuşmasına başlayan İl Başkanı Yunus Tever, “ Adapazarı başarısını gösterdi, hizmet dönemi başladı. Ben teşkilatımıza da belediye başkanımıza da güveniyorum. Ancak seçim bitti, iş bitti yok, asla demiyoruz. İlk günkü heyecanla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.TAZELENME HAREKETİ
Seçimlerin ardından Adapazarı Belediyesi’nde başlattıkları yenilik ve tazelenme hareketi ile projeleri hayata geçirmek için gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu ise, “Adapazarı Belediyesi olarak ahlaki ilkelerinden asla ödün vermeden, çalışmalarımızı başlattık. Kolları sıvadık ve Belediyemizin tüm birimlerinde başlattığımız yenilik ve tazelenme hareketi ile organizasyonumuzun direncini artırdık” diye konuştu.
84 MAHALLEDE
Vatandaşlardan güzel geri dönüşler aldıklarını söyleyen Başkan Işıksu, “ AKP’mizin sunduğu en önemli hizmet olan etkin belediyeciliği 84 mahallemizde, tüm sokaklarımızda göstermek için çalışıyoruz.” dedi. Ekiplerin gece gündüz sahada olduğunu duyuran Başkan Mutlu Işıksu, “Biz her fırsatta vurguluyoruz, hatta belediyemizin kurumsal sloganı da oldu, Biz Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Bu şehrin tarihini, bu şehrin kültürünü, dayanışma ve kardeşliğini, ticari sokaklarını, çarşılarını, pasajlarını, bereketli topraklarını çok seviyoruz.  Ekiplerimiz 7/24 sahada.” diye konuştu.
BEREKET GELECEK
Başarılı olacaklarına dair inancını paylaşarak konuşmasını sonlandıran Başkan Işıksu, “Mümin güvenilir kişi demektir, güvenilirlik ise toplumsal bir kanaattir. . Ben inanıyorum ki Adapazarı denince akıllara ilk olarak bereket, başarı, hizmet gelecek; kadim geçmişimizden aldığımız ilhamla daha aydınlık bir geleceğe hep birlikte yürüyecek ve projelerimizi tamamlayarak, hedeflerimize hemşehrilerimizle birlikte ulaşmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE