Akyazı Belediye Başkanı Soykan Belediyemiz 24 saat nöbetteydi

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan iki gündür yağmakta olan sağanak yağış nedeniyle İlçemizde yaşayan hemşehrilerimizin ...

Akyazı Belediye Başkanı Soykan Belediyemiz 24 saat nöbetteydi

Olumsuz etkilenmemeleri için Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri başta olmak üzere Akyazı Belediyesi olarak tam kadro 24 saat nöbetteydik dedi. 

Özellikle yüksek bölümlerde olan Mahallelerimiz ile nehir ve dere kenarlarında olan Mahallelerimizin Muhtarları ile olabilecek herhangi bir olumsuzluğu anında bildirmeleri için sürekli olan bağlantı içinde olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Soykan, Allaha şükür İlçe olarak yağışlardan en az etkilenen İlçe olduğumuz için kendimizi şanslı sayıyoruz dedi. 

Bazı Mahallelerin yollarında heyelan olduğunu, bilgi alır almaz derhal bütün ekiplerle müdahale edildiğini ve kapanan yolların açıldığını da söyleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, debileri yükselen bazı derelerimizle ilgili de gerekli önlemleri zamanında aldık. Hazırladığımız ve uygulamaya soktuğumuz plan ve program dahilinde yaptığımız çalışmalar önemli sayılabilecek bir aksaklığın olmamasını sağladı.
En Belediyemiz personelini özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, komşu İlimiz Düzce sınırları içinde meydana gelen sel felaketinden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER