AKYAZI BELEDİYESİNDE YARDIMCILAR BELİRLENDİ

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, beraber çalışacağı belediye başkan yardımcılarını açıkladı. Meclis toplantısında Mehmet Çakmak ve Mehmet Öztürk’ün başkan yardımcısı olduğu açıklandı.

AKYAZI BELEDİYESİNDE YARDIMCILAR BELİRLENDİ

Akyazı  Belediye Başkanı  Bilal Soykan, birlikte çalışacağı yardımcılarını belirledi ve yapılan ilk toplantısında da meclis üyelerini bilgilendirdi. Başkan Soykan, yaptığı konuşmada yardımcılarını belirlerken tevazu, samimiyet ve tecrübelerinin etkili olduğunu söyledi. Soykan, “Bize oyları ile destek veren hemşehrilerimize mahcup olmamak için çok çalışmak zorundayız. Yardımcılarımı belirlerken de bu hususlarına özellikle çok dikkatli ettim ve seçimimi buna göre yaptım” dedi.  Başkan Soykan’ın başkan yardımcılıklarına eski başkan yardımcısı Mehmet Çakmak ile kader arkadaşı Mehmet Öztürk olduğunu duyurdu
TEŞEKKÜR ETTİLER
Belediye Başkanı Bilal Soykan tarafından başkan yardımcılıklarına getirilen Mehmet Çakmak ve Mehmet Öztürk de ortak olarak yaptıkları açıklamada şunları söylediler “ Bize bu görevi layık gören başkanımıza teşekkür ediyoruz. Gerek başkanımıza ve gerekse verdikleri oylarla bize güç veren ve seçilmemizi sağlayan Akyazılı hemşehrilerimize yapacağımız hizmetlerle layık olmaya çalışacağız. Bunun için bizde mesai mefhumu asla olmayacak. Bunu şimdiden belirtmek istiyoruz.”   Akyazı Belediyesi Başkan yardımcılıklarına atanan Mehmet Çakmak ile Mehmet Öztürk’ün hangi bölümlere bakacağı henüz bir netlik kazanmadı. Edinilen bilgilere bakıldığında başkan yardımcıları arasındaki görev dağılımının önümüzdeki birkaç gün iç cinde belirlenmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER