Akyazı SAGİAD'tan yeni emniyet müdürüne ziyaret

Sakarya Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği(SAGİAD) Akyazı Şubesi yönetim kurulu, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Bülent Ay’a ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Akyazı SAGİAD'tan yeni emniyet müdürüne ziyaret

Hendek İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı iken terfi ederek Akyazı’ya atan Bülent Ay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Akyazı yeşillikler içinde gelişen bir ilçe. Sivil toplum örgütleri ve resmi kuruluşların hepsi başarılı olmak için birbirinin yardımına ve işbirliğine ihtiyaç duyar. Bu bir bayrak yarışıdır. Akyazı halkıyla elbirliği yaparak, bırakılan bayrağı bulunduğu yerden daha ileriye götürmek olacaktır” şeklinde konuştu.

SAGİAD Başkanı Hüseyin Kav da, ”Derneğimiz işadamlarına katkı vermek için büyük çaba harcıyor. Türk ekonomisine ve Akyazı’ya katkı sağlamaya çalışıyoruz. Derneğimiz, sadece adı ve tabelası asılı olan, sohbetten öteye geçmeyen dernekçilik anlayışını değiştirerek, toplum yararına çalışan, demokrasinin gelişmesine katkıda bulunan, ortak amaç ve hedefler dahilinde; siyasal idareyi ve yerel yönetimi, kamuoyu oluşturmak suretiyle halkımız yararına yönlendiren bir felsefe ile hareket etmektedir.” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER