Akyazı'da anlamlı iftar

Akyazı’da düzenlenen mahalle iftarında Ömercikler Mahallesi sakinleri, birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergiledi

Akyazı'da anlamlı iftar

Akyazı’nın Ömercikler Mahallesi 8069. sokakta düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelen mahalle sakinleri, birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini oluşturdu. Mahalleliler, komşuluk ilişkilerine dikkat çekmek ve örnek olmak amacıyla böyle bir iftar programı düzenlediklerinin altını çizdi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar yemeğinde kadınların belirlediği iftar menüsü ile masalar süslendi, ağızlar tatlandı. Sokak ortasına kurulan masalarda birlikte oruç açmanın keyfi yaşandı.
KARDEŞLİK
Mahalle sakinlerinden emekli öğretmen Mustafa Kanmaz, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi güzel Akyazı ilçemizde de Ramazan ayı kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşmaların en doruğa ulaştığı ay oluyor. Birlik ve beraberliğimize vesile olan, Ramazan’ın bereketiyle iftar programıyla tanışmak, kaynaşmak için bir araya geldik. Nice güzel Ramazan günlerinde bir arada olmak dileğiyle” dedi. İftar programı, dualarla sona erdi.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE