Akyazılı muhtarlar, Bülbül ve Atalay'ı ziyaret etti

Bazı temaslarda bulunmak ve var olan sorunlarına çare bulabilme adına Dernek Başkanı Bekir Durmuş’un önderliğinde sabah erken saatlerde Akyazı’dan Ankara’ya giden Akyazılı Muhtarlar yoğun geçen bir günü geride bıraktı.

Akyazılı muhtarlar, Bülbül ve Atalay'ı ziyaret etti

Akyazılı Muhtarlar ilk olarak MHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül’ü ziyaret etti. Bülbül’ün Meclisteki Odasında gerçekleşen ziyarette muhtarlar kısa bir sohbetten sonra Dernek Başkanı Bekir Durmuş tarafından sorunlara ilişkin hazırlanan dosyayı milletvekiline takdim etti ve çözümleri konusunda Bülbül’den destek talebinde bulundu. 

Milletvekili ve MHP Grup Başkan Vekili Muhammed Levent Bülbül de Akyazılı Muhtarları Ankara’da ve Mecliste ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Verdiğiniz dosyada olan sorunlarınızın çözümü için sonuna kadar takipçisi olacağım" dedi. Muhtarlar programda olmasına rağmen geç kaldıkları için MHP’nin grup toplantısına katılamadı.

ATALAY’A ZİYARET

Akyazılı Muhtarların ikinci ziyaret durağı Türk-İş Başkanı Ergün Atalay oldu. Atalay’ı makamında ziyaret eden Akyazılı Muhtarlar adına konuşan Dernek Başkanı Bekir Durmuş, "Sakaryalı bir hemşehrimizin Türk-İş gibi büyük bir Sendikanın başında olmasından duyduğumuz memnuniyet sonsuzdur. Kendisini tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını da temenni ediyoruz" dedi.

Ergün Atalay da, Akyazılı Muhtarları Ankara’da görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi ve "Bu ziyaretiniz beni çok sevindirdi, bana güç verdi" diyerek muhtarlara tek tek teşekkür etti.

banner3
YORUM EKLE