Akyazı'nın yeni emniyet müdürüne 'hayırlı olsun' ziyareti

Akyazı Eğitim ve Sosyal Hayatı Destekleme Derneği(AKEGDER) yönetim kurulu, Serhat Eğitim Kurumları Genel Müdürü Yücel Alabaş ve Akyazı FEM Dershanesi Şube Müdürü Oktay Kucak, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Bülent Ay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu

Akyazı'nın yeni emniyet müdürüne 'hayırlı olsun' ziyareti

Hendek ilçe Emniyet Müdür Yardımcısı iken, terfi etmesinin ardından Sakarya ili Akyazı ilçesine atanan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Eğitim önemlidir ve tek başına yapılacak bir iş değildir. Bu bir gönül işidir. Akyazı’da eğitim seviyesi artmakta, asayiş oranı düşmektedir. Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı olsun ”dedi. Akyazı yeşillikler içinde gelişen bir ilçe olduğunu belirten Ay ”Sivil toplum örgütleri ve Resmi kuruluşların hepsi başarılı olmak için birbirinin yardımına ve işbirliğine ihtiyaç duyar. Akyazı halkıyla elbirliği yaparak, bırakılan bayrağı bulunduğu yerden daha ileriye götürmek olacaktır” şeklinde konuştu.

Yeni görev yerinde başarılar dileyen AKEGDER Başkanı Mehmet Çelik, "Derneğimiz, öğretmenlerin gönüllü çalışmaları neticesinde, eğitimciler arasında sevgiyi, saygıyı, birlik ve beraberliği, sosyal, kültürel,maddi ve manevi yardımlaşma ve dayanışmayı temin etmek ve devamını sağlamak, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin kişisel gelişimini artırmak için her türlü çalışmayı yapmak amacıyla, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hizmet amacıyla kurulmuştur.” dedi.

Çiçek takdim eden Akyazı FEM Dershanesi Şube Müdürü Oktay Kucak ise "FEM Dershaneleri elde ettiği başarı ile artık dershanecilik sektöründe marka ve vizyonu olan kurumun, geçmişten günümüze her zaman Türkiye’nin en seçkin dershanesi olmuştur. Bu başarılarının asıl mimarları olan; çalışkan, gayretli, özverili, öğrencisini daima en yükseklere motive eden, branşında uzman güzide öğretmen kadromuzun payı büyüktür. Bu bağlamda, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güçlü ve sağlam eğitim kurumlarına teslim etmek de çok ama çok büyük önem arz etmektedir.”diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER