ALEMDAR PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, seçim öncesi sözünü verdiği ve vizyon projeler arasında açıkladığı Millet Bahçesi ile SerdivanGölpark 3. Etap’ın çalışmalarına start verildiğini belirtti.

ALEMDAR PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

KURUM’A DOSYA SUNULDU
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Sakarya ziyareti kapsamında projelerin detaylarıyla ilgili dosya sunduğunu ifade eden Başkan Alemdar, bakanlık ile ortak atılacak adımlar noktasında fikir alış verişinde bulunduklarını ve bu detayların bir kısmının da Bakan Murat Kurum’un Sakarya gündemine dair açıklamalarında kamuoyuyla paylaşıldığını hatırlattı.
MİLLET BAHÇESİ YIL SONUNA 
Serdivan’daki kentsel gelişimi; planlı yapılaşmanın yanı sıra aktif yeşil alanlarla birlikte tasarladıklarını vurgulayan Alemdar, Serdivan’ın estetik dokusuna değer katacak olan 60 dönümlük Millet Bahçesi Projesi’ni Bakan Kurum’un da ifade ettiği gibi yılsonunda hizmete sunmayı hedeflediklerini belirtti.
GÖLPARK’A YENİ KİMLİK
Serdivanlıları Sapanca Gölü’yle buluşturan SerdivanGölpark’ın 3. Etap Projesi’ne de start verileceğine değinen Alemdar, içerisinde yürüyüş ve bisiklet yollarının 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER