Alemdar'a büyük destek

Alemdar'a büyük destek

Alemdar'a büyük destek

Yusuf Alemdar, AKP'den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. 400'e yakın AKP'li Alemdar'a destek verdi.

400 kişi destek verdi
Bir süre AKP İl Başkanlığı görevinden istifa eden Yusuf Alemdar, AKP İl Başkanı Şenol Morgül'e Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. Alemdar'ın AKP İl Başkanlığında yaptığı başvuruya 400'e yakın partili de katılarak kendisine destek verdi. İl yönetimi, İlçe Başkanları ve yönetimi, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyelerinin tam kadro katıldığı toplantı adeta Alemdar'ın şovuna dönüştü.

3. resmi başvuru
Alemdar, birliktelik içinde çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, 'Bu zamana kadar bana destek veren ve güven tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederek, haklarını helal etmesini istiyorum' dedi. AKP İl Başkanı Şenol Morgül ise yaptığı kısa konuşmada Büyükşehir Belediyesi için Mehmet Aracı ve Çetin Öztürk'ün ardından üçüncü resmi başvurunun Alemdar tarafından yapıldığını hatırlatarak, ' Çok güzel işlere yine hep birlikte imza atacağız' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER