ALİ ÇİFTÇİ SEVENLERİNİ ÜZDÜ

Sakarya’da siyasetin önemli isimlerinden olan Ali Çiftçi, hayatını kaybetti. Çiftçi 20 gün önce fenalaşarak Kocaeli’nde bir hastaneye kaldırılmıştı.

ALİ ÇİFTÇİ SEVENLERİNİ ÜZDÜ

4 yıl önce beyin kanaması geçiren Erenler ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Alif Çitçi bitkisel hayattaydı.  20 gün kadar önce Kocaeli'de bir özel hastanede yoğun bakım servisine kaldırılan Ali Çiftçi önceki akşam  21.00 sıralarında vefat etti. Ali Çiftçinin Küpçüler Yeni Mahalle Camii’nde Öğlen Namazına müteakiben kılınan cenaze namazına AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AKP Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Belediye Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Başkan Adayları, siyasetçiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Yoğun katılımla kılınan cenaze namazının ardından Ali Çiftçi’nin tabutunu yıllarca birlikte siyaset yaptığı isimler taşırken Çiftçi’nin yakınları gözyaşlarına hakim olamadı. Çiftçi’nin cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Küpçüler Kabristanlığına defnedildi. Serkan ÖZAY


Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER