Ali İhsan Yavuz "Yeni Adliye" için konuştu

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, daha önce de sıkça sözünü ettiği "Sakarya'ya yeni adliye" müjdesini yineledi 

Ali İhsan Yavuz "Yeni Adliye" için konuştu

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak'ı ziyaret ederek, stajlarını tamamlayan avukatların ruhsat törenine katıldı. 
Milletvekili Yavuz, daha önce sıkça dile getirdiği "Sakarya'ya yeni adliye" müjdesiyle ilgili bir kez daha konuştu. 
Törende konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, özellikle Adliye’nin fiziki şartlarına yönelik olarak gerçekleştirdikleri ziyarete değinerek, “Bugün Başkanımızı ziyaret edip dertleşmek istedik. Adliye’nin yetersizliği üzerine istişarelerde bulunduk. Binadaki mevcut sorunları çözüme kavuşturmak için birkaç formül üzerinde çalışmıştık ama maalesef yeterli olmadı. Her geçen gün artan nüfusla birlikte yeni bir Adliye’nin Sakarya’mıza kazandırılması zaruri duruma geldi. Şu an Baro’nun bir üyesi olarak görev yapmasak da yaklaşık 11 yıl cübbe giyme fırsatı bulduğum için bu sorunu çok iyi anlıyorum. Haklı talebinizin sesi olmaya sonuna kadar devam edeceğiz. Başkanımızla yaptığımız istişarelerden de hareketle güzel bir Adliye’yi inşallah Sakarya’mıza kazandıracağız” ifadelerini kullandı. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 15:14
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER