Ali Kaya aday adayı

Ali Kaya aday adayı

Ali Kaya aday adayı

aday adayı oldu. Kaya,yaptığı açıklamada ' Ulaşım sorununu ben çözerim' dedi.

BURULAŞ
Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği San. Tic.Aş. (BURULAŞ) Genel Müdürü olan Dr. Ali Kaya, AKP'den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu dün yaptı. AKP İl Başkanı Şenol Morgül'e başvuru formunu teslim eden Ali Kaya, uzun yıllar Sakarya Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev yaptığını belirtti
Talibim
İlimizde görev yapmakta iken Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan teklifi değerlendirdiğini kaydeden Kaya, ' 2004 yılından bu yana Bursa'da görev yapmaktayım. Genel Müdürlüğünü yapmış olduğum BURULAŞ 2004 yılından bu yana Bursa'nın trafik ve ulaşım sorunun çözümü aşamasında büyük sorumluluk üstlendi' dedi. Sakarya'ya gönül bağının olduğunu belirten Ali Kaya, ' Yaşanabilir bir kent için, bu ili eğitim, sağlık ve kültür merkezi haline getirmek için göreve talibim' dedi.
6.aday adayı
Ulaşım sorunu konusunda çok iyi çalışmalar yapıldığını söyleyen Kaya, ' Hangi saatlerde nerde nasıl yoğunluk olur, bunların çok iyi hesaplanması gerekir. Ancak tek derdimde kıt kanaat geçinen milletin vergileri ile oluşan belediye bütçemizin çok iyi kullanılmasıdır' dedi..

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE