Amra Dedeic Kırbaç için veda gecesi düzenlendi

Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği’nde Boşnakça Dil Kursu öğretmenliğini gönüllü olarak sürdüren Amra Dedeic Kırbaç için veda gecesi düzenlendi.

Amra Dedeic Kırbaç için  veda gecesi düzenlendi

Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve Boşnakça Dil Kursu öğretmenliğini gönüllü olarak sürdüren Amra Dedeic Kırbaç için Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği’nde bir veda gecesi düzenlendi. Aslen Karadağlı olan, SAÜ Sosyoloji Bölümünü bitiren ve doktorasını tamamlayan Kırbaç,katıldığı gecede duygu dolu anlar yaşadı.
DESTEK
Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Süzek yaptığı konuşmada, “Amra Hanım’ın ve ailesinin aramızdan ayrılmalarına tabi ki çok üzülüyoruz, bizler için ailemizin birer parçasıydılar ve bizler dernek olarak kardeşlerimizi gurbete gönderirken üzüntülüyüz. Ancak başarılı çalışmalarını destekliyor ve gurur duyuyoruz” dedi. Öte yandan Kırbaç’a derneğin plaketi ve bazı hediyeler verildi. Kırbaç, “Burada ben ve ailem her zaman kendimizi evimizde gibi hissettik. Eğer eğitim ve kültür olarak bir şeyler verebildimse ne mutlu bana” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER