Anadolu Gençlik kampta

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi Ortaokul ve Liseler Komisyonu kampa girdi. Ortaokul Komisyonu Şube binasında kamp yaparken, Liseler Komisyonu Antalya’ya gitti.

Anadolu Gençlik kampta
HABERİN GALERİSİ
Anadolu Gençlik kampta

Anadolu Gençlik kampta

Gerçekleştirecekleri kampla ilgili bilgiler veren Liseler Komisyonu Başkanı Yusuf Sadra Özen, “Bu tür kampların gençlerin kaliteli zaman geçirmesi, kardeşliğin pekiştirilmesi ve yapılacak derslerle şuurlanmaları açısından önem arz etmektedir. Yoğun bir eğitim sezonu sonrasında bir nefes alma olarak nitelendirebileceğimiz bu tür faaliyetler bir sonraki eğitim sezonunda gençlerimizin daha azimli, daha moralli ve daha inanmış bir şekilde çalışma ortaya koymasına vesile olacağına inanıyoruz” dedi.

GÖZBEBEĞİ GENÇLER

Kış etkinlikleri kapsamında Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şube binasında kamp yapan Ortaokul Komisyonu ise 30 gencin katılımı ile 3 gün sürdü. Ortaokul Komisyonu Başkanı Mutluhan Çifçi, kampın son derece verimli geçtiğini belirterek; “Yarınımızın umutları olan gözbebeğimiz gençlerimizle neşeli, keyifli faaliyetler organize ediyoruz. Bunun yanında temel gayemiz olan ahlak ve maneviyata dair eğitimler veriyoruz. Gençlerimizin şuurlu bireyler olması açısından bu tür kamp eğitimleri oldukça faydalı” diye konuştu.

YARIN DÖNECEKLER

Ortaokul ve Liseler Komisyonunun çalışmalarını bizzat takip eden Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şube Başkanı Ali Ahmet Çelik, Antalya kampından 31 Ocak Cuma günü şehrimize dönecek olan Liseli gençlerin sabah namazı programıyla karşılanacağını belirterek; “Tüm halkımızı mübarek Cuma günü sabah namazında Tozlu Camii’nde gençlerimizle beraber saf tutmaya davet ediyoruz” dedi.
Tozlu Camii’nde icra edilecek namaz sonrası çorba ikramı yapılacağı öğrenildi.

Serkan ÖZAY

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 21:21
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER