ANKA EĞİTİM KURUMLARI 3 YILDA KAMPÜSÜNE KAVUŞACAK

Bu yıl eğitim hayatına başlayan Anka Eğitim Kurumları, 24 Kasım Öğretmenler gününü düzenlediği yemekle kutladı. Yemekte, üç yıl içinde okulun kendi kampüsüne kavuşacağı belirtildi.

ANKA EĞİTİM KURUMLARI 3 YILDA KAMPÜSÜNE KAVUŞACAK

Anka Eğitim Kurumları Öğretmen, İdarecileri ve Personeli Öğretmenler günü nedeni ile Şen Otelde düzenlenen yemekte buluştu. Her geçen gün güçlenen ve genişleyen kadrosu ile göz dolduran Anka Eğitim Kurumlarının  düzenlediği yemek, önce kuruluş ve tanıtım sinevizyon’unu  iye başladı. Sinevizyonun izlenmesinin ardından , Profesör Dr. Murat Tosun bir konuşma yaptı. Tosun konuşmasında; “Kısa zamanda büyük işler başardık, Sakarya’nın beklide en geniş öğretmen kadrosu bir arada bulunmak ve eğitime hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz, şimdilerde sırada yeni hedeflerimiz var, 3 yıl içerisinde nasipse kampusumuzu kurmak ve İlk, Orta ve Lise düzeyinde hizmet vermeyi arzu ediyoruz” dedi.
ÖZEVERİLİ EĞİTİM.
Yılların dershane tecrübesini özel okulculukla  taçlandıran Anka Eğitim Kurumları Temel Lise ve Anadolu Lisesi Müdürlerinin birer konuşma yaptığı öğretmenler günü yemeğinde, Temel Lise Müdürü Özlem Tanrıverdi akademik ve sosyal etkinler ve birere bir öğrenci çalışmalarındaki başarıda öğretmenlerin özverisine değindi. Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ersoy ise  Eğitimin Mimarı öğretmenlerin ve kadrolarının vermiş oldukları hizmet kalitesine değinerek kutlama ve başarı dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE