Annesinin mezarını açınca şaşkına döndü

Erenler Belediyesi'nde müdür olan Şenol Dinç'in annesinin mezarını taşıdıkları günle ilgili yazdıkları okuyanların tüylerini üprertti.

Annesinin mezarını açınca şaşkına döndü

sakaryayenihaber.com-

Erenler Belediyesi'nin Bilgi İşlem Müdürü Şenol Dinç, 10 Mayıs Anneler Günü'nde yürek burkan bir paylaşım yaptı.

Son yerel seçimlerde MHP'den Erenler'e başkan adayı olan Dinç, babası ve kardeşleriyle birlikte annesinin mezarını taşıdıkları gün yaşadıklarını yazdı.

 Ölümünden 5 yıl sonra annesinin mezarını açtıklarında güzel bir koku geldiğini ve annesinin ilk günkü gibi durduğunu anlatan Dinç,"Babam hadi oğlum mezardan çıkaralım annenizi dedi. Kardeşim babam ve ben bir oarça kefene gittik. Kabri kardeşimle birlikte nöbetleşe kazdık. Tahtalara geldik, içeriden mis gibi bir koku geldi. Tahtanın birini kaldırdım bembeyaz kefen ilk günkü gibi duruyordu. Annem de büsbütündü. Tahtaları söktüm mezarın içinde yığıldım. Dakikalarca konuşamadık. Ağlıyorduk, annemi 5 yıl sonra tekrar görmek değişik bir sevinçti. Annemi çürümeyen kefeni ve naaşı ile eski arabamızın arka koltuğuna koyarak yeni mezarlığa defnettik. Annelme ilgili son hatıramız bu oldu" ifadeleri yer aldı.

Yapılan bu paylaşım yüzlerce yorum ve paylaşım aldı. Okuyunca duygulanan çok sayıda kişi hüzünlü yorumlar yazdı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 22:17
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
erdoğan
erdoğan - 6 ay Önce

Allah rahmetiyle muamele eylesin Anneniz mübarek bir kadınmış.Annenize gurur duymalısınız.Ona laik evlatlar olunuz.

azizkarakis
azizkarakis - 6 ay Önce

senoldinconcebasinsagolsundiliyorumben50senediravustralyadayasiyorum1949dogumluyumben3yasindayakenannem26yasindavefatetmisonunicincokuzgunum

Mehmet kuru
Mehmet kuru - 6 ay Önce

Rabbim rahmetiyle muamele eylesin mekânı CENNET OLSUN INŞALLAH

SIRADAKİ HABER