Antalya kampı başlıyor

Antalya kampı başlıyor

Antalya kampı başlıyor

Sakaryaspor'da ilk etap çalışmaları tamamlandı. Yeşil-Siyahlı ekibimiz bugün 12.30 uçağı ile Antalya'ya gidecek. Belek Papillion Otel'de kampa girecek olan Sakaryaspor ikinci yarı hazırlıklarını burada sürdürecek.

İlk etap
24 Aralık'ta ikinci yarının hazırlıklarına başlayan Sakaryaspor'da ilk etap çalışmaları sona erdi. 3 günlük izinin ardından dün Rüstemler Tesisleri'nde son çalışmasını yapan Sakaryaspor'da antrenmana 6 futbolcu katılmadı. Teknik Direktör Engin İpekoğlu, dünkü antrenmana çıkmayan Özgürcan, A.Vahit, Erol, Hamza, Levent ve Hasan'ın direk olarak Antalya'ya geçerek çalışmalar katılacağını söyledi. Düz koşu ile başlayan antrenman iki grup halinde yapılan top çalışması ile sona erdi. Futbolcularda morallerin yüksek olduğu gözlerden kaçmadı.
Kamp
Sakaryaspor'da Antalya kampı bugün başlıyor. Rüstemler Tesisleri'nden saat 09.30'da İstanbul'a hareket edecek olan Yeşil-Siyahlı kafile Sabiha Gökçen Hava Limanı'ndan 12.30 uçağı ile Antalya'ya geçecek. Belek Papillion Otel'de kampa girecek olan Yeşil-Siyahlılar ikinci yarının hazırlıklarını burada sürdürecek. 13 Ocak'ta sona erecek olan Antalya kampında Sakaryaspor 3 hazırlık maçı yapacak. Antalya kampında özellikle kondisyona dayalı olarak çalışmalar yapılacak. İpekoğlu, 10 günlük kamp dönemini en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE