Arap Yusuf tahliye oldu

Makas-1 Operasyonu kapsamında yargılanıp hapis cezasına çarptırılan Yusuf Ziya Akcan (Arap Yusuf) tahliye oldu.

Arap Yusuf tahliye oldu

2005 yılında çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik olarak yapılan operasyon kapsamında yakalanıp yargılandığı İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hapis cezasına çarptırılan ‘Arap Yusuf' lakabıyla tanınan Yusuf Ziya Akcan tahliye olduktan bir yıl sonra yakalanmış, mahkemece silahlı suç örgütü kurmak ve azmettirmek suçlarından tekrardan hapis cezasına çarptırılmıştı.

20 YIL YATTI

Çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan Sakarya'da 6ncı filo olarak bilinen çıkar amaçlı suç örgütü liderlerinden olduğu iddia edilen Arap Yusuf lakabıyla tanınan Yusuf Ziya Akcan yaklaşık 20 yıl sonra tahliye oldu

Dün tahliye olduğu cezaevi çıkışında yakınları ve sevenleri tarafından karşılanan Yusuf Ziya Akcan'ın fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet KAMACI
Mehmet KAMACI - 1 yıl Önce

Boş konuşmasın kimse herkes akıllı olsun öyle nick le kim olduğunu gizleyerek ahkam kesmesin. Arap Yusuf amcamızdır kimsenin kolpalığıyla ihtiyacımız olmaz. Adam olan kendini belli eder.

Son Osmanlı
Son Osmanlı - 1 yıl Önce

Arap Yusuf akıllı olsun
Koçum senin yaptığîn gider bizim hoşumuza gider

k k
k k @Son Osmanlı - 11 ay Önce

sizler arap agbiye bence saygısızlık yapıyorsunuz ama o hiç bir zaman kimseye sYGISIZLIK YAPMADI AYIPTIR

tatanga54
tatanga54 @Son Osmanlı - 1 yıl Önce

Mustafa kamacı da akıllı olsun
Burdan böyle alayînıza gider ulen

kel .k
kel .k - 11 ay Önce

arap çıktıgına çok sevindim degerli reis seni özledim bir gün sag olursak ziyaretine gelcem ama vaziyetim ro olsun bende bir gün çoluk cocuguma kavuşacam bizden geçti artık unutma ve kendine iyi bak gerisi yalan yusuf ziya heybetli sen iyi adamsın yüce yaradan sana uzun ömür versin inşlah dilegim o

SIRADAKİ HABER