Arifiye'deki korkunç ölümde acı ayrıntı!

Arifiye'de ahşap bir kulübede yanarak ölmüş halde bulunan Vefa Zortul(31)'un uyuşturucu kullandığı ve yangının yakarak içtiği malzeme sebebiyle çıktığı tespit edildi

Arifiye'deki korkunç ölümde acı ayrıntı!

sakaryayenihaber.com-
Azim ÇELİK'in haberi

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı dün gece Arifiye'de yaşanan yangın faciasıyla ilgili açıklama yaptı.Arifiye'de yaşayan Vefa Zortul, bir fabrika arkasındaki depo gibi bir alanda bulunan ahşap kulübenin içinde yanarak ölmüş halde bulundu.Jandarma ve savcı, dün gece ceset üzerinde ve çevresinde detaylı inceleme yaptı. Bu sabah saatlerinde yapılan açıklamada ise ölümle ilgili "uyuşturucuya" işaret edildi.Alınan bilgiye göre olay yerinde tutulan raporda Zortul'un pet şişeyle hazırladığı malzeme üzerinden uyuşturucu madde kullandığı, yangının ise şişe üzerinde uyuşturucu maddenin yakıldığı noktadan sıçrayan alevler sebebiyle çıktığı tespit edildi. Cenaze, incelemenin ardından otopsi için SAÜEAH Korucuk Otopsi Merkezi'ne gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 10:32
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kütahyalı emre
Kütahyalı emre - 8 ay Önce

Yazıklar olsun bunun ailesine babası hasta bu çocuğun amcalarının hiçmi vicdanları yok tedavi ettirebilirlerdi bu büyük utançları ile taşıyacaklar vicdanları varsa eğer,gencecik çocuk yazık değil mi lanetliyorum!!

SIRADAKİ HABER