'Arifiye gözbebeği'

'Arifiye gözbebeği'

'Arifiye gözbebeği'

Arifiye Belediye Başkanı Yusuf Çelebi, yeni terminal binası ve ilçeye yapılması planlanan 4 yıldızlı otel ile Arifiye'nin, bölgenin gözbebeği olacağını söyledi.

Yeni Terminal
Arifiye Belediye Başkanı Yusuf Çelebi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yeni şehirlerarası terminal ile ilçenin sosyal hayatının tamamen değişeceğini söyledi. Yapacakları projeler ile canlılık gelecek sosyal hayatı tavan yapacaklarını belirten Çelebi, Arifiye'nin sadece Sakarya'nın değil, Marmara Bölgesi'nin gözde ilçesi olacağını sözlerine ekledi. Çelebi, 'Yeni terminal binasının bitip faaliyete geçmesinin ardından, bizde terminal binası çevresine yapacağımız alışveriş merkezleri ile ilçenin sosyal hayatını tavan yapacağız. Ayrıca ilçe içersine düşündüğümüz tiyatro salonları ve sosyal alanlar ile ilçemiz, Marmara bölgesinin parlayan yıldızı ve gözbebeği olacaktır' dedi.
4 yıldızlı otel
İlçeye 4 yıldızlı bir otelin yapılmak istendiğini ve bu oteli yapmayı planlayan kişiler ile görüşmelerin sürdüğünü dile getiren Arifiye Belediye Başkanı Yusuf Çelebi, 'İlçemize 4 yıldızlı otel yapılması için girişimler var. Biz de belediye olarak yatırımcıya elimizden geleni yapıyoruz. Onlara yer tesis edip, bu otelin buraya gelmesini sağlayacağız. Biz Arifiye'de, ilçemizin tarihini anlatan ürünlerin satışının yapıldığı mekânlar yapmayı planlıyoruz. Bu sayede de İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi illerden gelecek olan vatandaşlarımız hem ilçemizde barınma sorunu yaşamayacak hem de sosyal hayat ile unutulmaz anlar yaşayacak. Arifiye yapacağımız yatırımlar ile çağ atlayacaktır' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE