ARİFİYE'DE İĞRENÇ OLAY

Olay, tecavüz mağduru çocuğun başına gelenleri öğretmenine anlatmasıyla ortaya çıktı. Mağdur kız çocuğu korumaya alınırken tecavüz zanlısı şahıs sorgusu sonrası çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

ARİFİYE'DE İĞRENÇ OLAY

Belediyeden emekli olan ve otobüslerde şoförlük yaptığı öğrenilen Ş.D. adlı kişinin,  ailesi yoksul olan ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki kız öğrenci ile “Belediyede çalışıyorum. Ailene yardım ederim” diye iletişim kurduğu bir süre sonra da aracına bindirerek götürdüğü yerde tecavüz ettiği öne sürüldü.

Olayı öğretmenine anlatarak yardım isteyen kız öğrenci koruma altına alındı. Öğretmen durumu polise bildirdi. Polis tarafından gözaltına alınan Ş.D’nin sorgusu sonrasında çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı öğrenildi.  Bu arada, küçük kızın inşaatlarda çalışan babasının yıllar önce yaşamını yitirdiği, ailenin bazı çocuklarını devlet korumasına vermek zorunda kaldığı öğrenildi.

Öte yandan mağdur ailenin komşuları olayın örtbas edileceği endişesiyle sosyal medyadan zanlının fotoğrafının da yer aldığı paylaşımlarda bulunmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort