Arifiye’de skandal görüntüler!

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde yavru sokak köpeklerini barınağa götürmek için bölgeye giden belediye çalışanlarına gözyaşları içinde ‘Yavrularını annelerinden’ ayırmayın diyen genç kız, aldığı cevap ve tepkilerle şoka uğradı.

Arifiye ilçesinde iki gün önce meydana gelen olayda, mahalleye yavru sokak köpeklerini barınağa götürmek için gelen belediye ekipleri, yavruları tek tek annelerinden ayırarak toplamaya başladı. Belediye çalışanlarına gözyaşları içinde "Yavrularını annelerinden ayırmayın" diyen genç kız o anları kayıt altına aldı. Görevlilere yardım etmek isteyen mahalle sakini ise kaçmaya çalışan bir yavrunun üzerine basarak yakalamaya çalıştı. O anları gözyaşları içinde ağlayarak cep telefonuyla kayda alan genç kız, adama yalvarırcasına, "Basma günah” diyerek engel olmaya çalıştı.
Genç kızın tepkisine aldırış etmeden yakalanan yavru köpekler, belediye ekiplerince karga tulumba araca yüklenerek barınağa götürüldü. Kızın işkence anlarını kayıt altına aldığını gören görevli ise “Bizi çekiyor, bak bu bize sıkıntı olur, ben bu şartlar altında çalışamam” diyerek arkadaşını uyardı. Tek isteği yavru köpeklerin annesinden ayrılamaması olan genç kız, aynı mahallede oturan ve amca dediği vatandaş tarafından tehdit edilerek tokat yedi.
Yaşanan tartışma mahallelinin ayırmasıyla son bulurken anbean kayıt altına alınan skandal olayın görüntülerinde, mahalle sakinin yavru köpeğin üstüne basması, çalışanların ise köpekleri karga tulumba arca yüklemeleri ve köpeğin üzerine basan mahalle sakinin gözü yaşlı genç kıza saldırması yer alıyor.  

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 15:06
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elagözlü
Elagözlü - 1 hafta Önce

Hem suçlular hem yüzleri buzlu ne güzel

Gizem
Gizem - 1 hafta Önce

Ya niye sansürlüyosunuz böyle serefsiz pislikleri! Herkes görsün adi pislikler

Arifiyeli
Arifiyeli - 1 hafta Önce

Hiç bir şeyi araştırmadan haber yapıyorsunuz burda belediye hayvanları almaya gitti fakat annesini yakalayamayınca yavrularıda yanına bırakıp olay yerinden ayrılmıştır

ALİ
ALİ @Arifiyeli - 1 hafta Önce

OZAMAN ADAM GİBİ İNSAN GİBİ ALACAK. ÜZERİNE BASMAK NEDİR. KIZA TOKAT ATMAK NEDİR. BİDE GELMİŞ SAVUNUYORSUN...

Arifiye liye cevap
Arifiye liye cevap - 1 hafta Önce

O şekilde mi yapıyorlar işlerini asıl sen salliyorsun

ALİ
ALİ - 1 hafta Önce

PAYLAŞI YAYIN ARKADAŞLAR

Jodie
Jodie - 1 hafta Önce

Arifiyeli denen makluka cevap !!! kötüsün
kimin yalakasisin sen . Küçücük köpeğin uğradığı o işkence pekiya o kizcağıza atılan tokat? O damı yalan haber Allah dersiniz Allah'tan korkmazsiniz inanin ilahi adalet diye birşeyde var kim bu kötü zalimleri savunuyorsa ocakları sönsün