Atatürk Lisesi ilk sınavında

Atatürk Lisesi ilk sınavında

Atatürk Lisesi ilk sınavında

Liseler Arası Futbol Türkiye Şampiyonası'ndaki temsilcimiz Atatürk Lisesi, 1.Tur'daki ilk maçını bugün oynayacak. Kocaeli Grubu'nda ter dökecek olan ekibimiz, ilk sınavında Bilecik'in Haydarpaşa Lisesi ile karşılaşacak.
İlk sınav
Liseler Arası Futbol İl Birinciliği Müsabakaları'nı zirvede tamamlayarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Atatürk Lisesi, şampiyonadaki ilk sınavını bugün Bilecik Haydarpaşa Lisesi önünde verecek. Zorlu maç 11.00'da başlayacak İlimizi Kocaeli Grubu'nda temsil edecek olan Atatürk Lisesi, 4 takım yer aldığı grupta 1'nci olmayı başarırsa bir üst gruba yükselecek.
Cezalar can sıkıyor!
Türkiye Şampiyonası'nda geçtiğimiz yıllarda önemli başarılar yakalayan Atatürk Lisesi, bu sene de iddialı. Sakarya'yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını söyleyen Atatürk Lisesi Futbol Takımı Antrenörü Armağan Ertem, oyuncularına güvendiğini ifade etti. Öte yandan Atatürk Lisesi'nde Çağlar ve Kadir'in, Lig Heyeti'nin vermiş olduğu 6 maçlık ceza dolayısıyla grup müsabakalarında forma giyemeyeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE