Ayanoğlu Maltepe'de

Ayanoğlu Maltepe'de

Ayanoğlu Maltepe'de

MHP Adapazarı Belediye Başkan adayı Yüksel Ayanoğlu; önceki akşam Maltepe Mahallesi'ne giderek, 'Yerine getiremeyeceğim hiçbir sözü vermeyeceğim' dedi.

Her akşam
Her akşam partililerle istişare toplantısı yaparak, strateji belirleme çalışmasına giren Adapazarı Belediye Başkan adayı Yüksel Ayanoğlu; MHP İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve MHP Adapazarı İlçe Başkanı Ömür Çakar ile birlikte Maltepe Mahallesi'nde partililerle bir araya geldi.
Önemli karar
Maltepe'de partili ve vatandaşlar tek tek seçim stratejilerini anlatan MHP'li Ayanoğlu; hizmetin her yerinde olacağını ifade ederek, 28 Mart seçimlerinin hem Sakarya, hem de Türkiye'nin geleceği açısından önemli olduğunu, herkesin sandıkta kararını ise ona göre vermeli gerektiğini söyledi.
Projeyle çıkacaz
Mahalle halkının sorun, istek ve problemlerini de dinleyen Belediye Başkan Adayı Ayanoğlu, sadece projelerini anlatacaklarını ifada ederek; 'Yapamayacağım, tutamayacağım ve yerine getiremeyeceğim, hiçbir sözü vermeyeceğim. Rakiplerimizi küçük düşürücü be belden aşağı siyaset yapmayacağım' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE