BAKAN KASAPOĞLU TÜGVA'DA GENÇLERE SESLENDİ

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya il Temsilciliği'nin düzenlemiş olduğu Genç Yönetici Okulu adlı eğitim programı bu hafta Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun ziyaretleriyle gerçekleşti.

BAKAN KASAPOĞLU TÜGVA'DA GENÇLERE SESLENDİ

TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Adnan Dizer ve Yönetim Kurulu'nun Ofis Sanat Merkezi'nde karşıladığı Bakan Kasapoğlu kısa bir selamlama konuşması yaptı. 

Konuşmasında gençliğin vaktini bu şekilde yararlı işlerle geçirmesinden mutluluk duyduğunu belirten Bakan Kasapoğlu şunları kaydetti: "Bugün TÜGVA İl Temsilcimiz Adnan kardeşimiz yönetici grubumuzun eğitimi var gençlerle buluşacağız deyince sizleri göremeden geçemedik. Sizlerin bu tür organizasyonlar sayesinde kendinizi geliştirmeye yönelik programlarla dışarda boş vakit geçirmemeniz bize ümit aşılar. Siz gençlerimize her zaman ihtiyacımız var. Bu tür mekanların da kıymetini bilmeniz gerekir. Benim çocukluğum üniversite hayatım İstanbul’da geçti. Büyükşehir Belediye Başkanımız bu gibi mekanları gençlere kazandırmış. Onu da tebrik ediyorum. Bakanlığımıza ait gençlik merkezlerimizi de mutlaka kullanmanızı istiyoruz. Salonlarımızın boş kalmaması gerekir. Sporu hayatınızın bir parçası haline getirmenizi istiyoruz. Günde en az 1 saat spor salonlarımızı değerlendirin. Bununla ilgili sorun yaşarsanız bizi bilgilendirin.  Sporsuz hayat olmaz. Okuyan, yazan, muhakeme eden ve düşünen bir gençlik istiyoruz. Bu tür etkinlikler de sizlerin bu yolda olduğunuzu gösteriyor. TÜGVA Sakarya İl Temsilcimizi ve güzel amaçlara doğru ilerleyen kardeşlerimi tebrik ediyorum. Tekrar buluşmak üzere, sizleri Allah’ a emanet ediyorum.”


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun programa gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileten TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Adnan Dizer "Genç Yönetici Okulu kapsamında 4. Haftasını idrak ettiğimiz programımıza tekrardan hoşgeldiniz. Belli kıstasları aşmış son sınıf üniversite öğrencilerine ve kariyerinin başında olan genç arkadaşlarımıza yönelik yaptığımız butik bir program olan genç yönetici okulunda 4. Haftaya erişmiş bulunmaktayız. 6 hafta sürecek eğitimimiz sonunda arkadaşlarımıza sertifika vereceğiz. Sayın Bakanım, milli ve manevi duyguları benimsemiş ve özgüveni yüksek, icat çıkarmayı seven gençler olarak sizin himayenizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sakarya gençliğinin abisi olan ve bu Ofis Sanat Merkezimizi bize kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na da sizlerin huzurunda teşekkürlerimizi arz ediyoruz” dedi.
 

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE