Bakan Koca daha yeni uyardı, dinleyen olmadı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın asker uğurlaması ile ilgili yaptığı uyarılara rağmen Sakarya'da bu akşam tedbirsiz bir şekilde asker uğurlaması yapıldı.

Bakan Koca daha yeni uyardı, dinleyen olmadı!

sakaryayenihaber.com -

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, asker uğurlamalarında Kovid-19'la mücadele kapsamında yeterli tedbirin alınmadığını belirtti. Bakan Koca, Twitter hesabından asker uğurlamalarında Kovid-19 tedbirlerine uyulmamasına ilişkin yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: "Kovid-19 tedbirlerine uyulmadan yapılan asker uğurlamaları haberlerine giderek daha fazla rastlıyoruz. Uğurlamaları bu şekilde yapanlar, kendilerine iyilik, arkadaşlarına arkadaşlık yapmıyor. Arkadaşının vatani görevine pozitif tanı konmuş olarak başlamasını, hangi arkadaş ister?"

KONVOY YAPTILAR

Bakan Koca'nın uyarılarına ve yasak olmasına rağmen Sakarya'da akşam saatlerinde bir grup vatandaş yine uzun bir asker konvoyu oluşturdu. Yaklaşık 40 araçlık bir konvoy, şehir içinde tur attı.

Onca uyarıya ve yasağa rağmen bu görüntülerin ortaya çıkması "pes artık" dedirtti.

Yasağa rağmen konvoy yaptılar!
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 15:33
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 2 hafta Önce

Hak ettikleri ceza verilmeli
Sayın bakan ve bilim insanları vu kadar gayret ediyorken halkın yaptıklarına bak

Eren
Eren - 2 hafta Önce

Bu konvoya gelen ve durduran polis ekipleri dağılın veya konvoy yasak demedi burda boş boş konuşup bilip bilmeden yorum yapmayın

SIRADAKİ HABER