BAKAN KOCA SAKARYA'DA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Sakarya programı başladı. Valilikte şehrin sağlık yatırımları konusunda bilgi alan Bakan Koca ambulans teslim törenine katıldı

BAKAN KOCA SAKARYA'DA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Sakarya programı başladı. Valilikte törenle karşılanan Bakan Koca, şehrin sağlık yatırımları, eksikleri konusunda bilgi aldı. Bakan Koca’yı Valilikte ki programında Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek,AKPi İl Başkanı Yunus Tever, AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce karşıladı.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca valilikte ki bilgilendirme toplantısının ardından İl Sağlık Müdürlüğü bünyesine katılan ambulansların devir teslim törenine katıldı.
Bakan Fahrettin Koca, Cuma Namazı’nı 15 Temmuz Mahallesi’nde eda ettikten sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve yapımı yılan hikayesine dönen Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ni ziyaret edecek. Bakan Koca AKP İl Teşkilatı ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdikten sonra saat 16.00’da şehirden ayrılacak..

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER