Bakan Turhan Sakarya'da! Programı başladı...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın Sakarya programı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ziyaretiyle başladı. Bakan Turhan daha sonra AKP İl Başkanlığına geçti. Bakan Turhan burada açıklamalar yaptıktan sonra MÜSİAD, TÜVASAŞ ve ASAŞ fabrikalarına gitti

Bakan Turhan Sakarya'da! Programı başladı...

Serkan Ok - Şevval Geçin bildiriyor 
TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan bazı çalışma ziyaretleri dolayısıyla Sakarya'ya geldi. Bakan Turhan'ın Sakarya programı Sakarya Büyükşehir Belediyesi ziyaretiyle başladı. 
SBB Başkanı Ekrem Yüce, tarafından kapıda karşılanan Bakan Turhan Başkanlık makamında kendisini karşılayanlarla buluştu. 
Büyükşehir'deki ziyarette Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, AKP Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP İl Başkanı Yunus Tever, ilçe belediye başkanları ve çeşitli kurumların yöneticileri yer aldı. 
Fotoğraf alınmasının ardından ziyaret basına kapalı olarak devam etti.  

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin ardından AKP İl Başkanlığını ziyaret etti. AKP İl Başkanı Yunus Tever ve yönetimi tarafından kapıda çiçekle karşılanan Turhan il başkanı Tever'in odasında parti yöneticileriyle toplantı yapıyor. Bakan Turhan'ın AKP İl Başkanlığı ziyaretine, Milletvekili Kenan Sofuoğlu da katıldı. Bu toplantının ardından basın mensuplarına demeç verileceği bildirildi. 

Bakan Turhan, AKP İl Başkanlığında parti yöneticileriyle yaptığı toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bakan Turhan, Sakarya'da bakanlığı ilgilendiren projelerle ilgili üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti. Bakan Turhan'ın açıklamalarını okumak ve izlemek için aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AKP İl Başkanlığı ziyaretindne sonra MÜSİAD Sakarya Şubesinin düzenlediği Büyükelçiler buluşmasına katıldı. Bakan Turhan vurada yabancı ülkelerin büyükelçilerine Türkiye'deki ulatırma yatırımlarını anlattı. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner6