Başbakana Erdoğan'a 'Tüzüğü değiştir' mektubu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki genel seçimlerde seçilemeyeceği tüzük maddesinin en azından bir kereliğine olsun kaldırılmasını isteyen Adapazarı’nın Ekinli köyü sakinlerinden 77 yaşındaki Adem Okur, Başbakana bir mektup yazdı.

  Başbakana Erdoğan'a 'Tüzüğü değiştir' mektubu

AKP’nin tüzüğündeki en fazla 3 dönem seçilme şartı siyasileri olduğu kadar vatandaşları da düşündürmeye başladı. Uzun yıllardır Başbakan Erdoğan sayesinde ülkenin çağ atladığını kaydeden Okur, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği sözleri tutan ve bu sözlerden asla taviz vermeyen bir lider olduğunu belirterek, çevresinde görüştüğü hemen hemen herkesin de kendisiyle aynı fikirde olduğunu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın en azından bir dönem daha seçimlere girmesi gerektiğini söyledi.

“SÖZÜNÜ BİR KERELİĞİNE BOZSUN”
Okur, Ülkenin uzun yıllar istikrara ve büyümeye hasret kaldığı, krizlerin ve yoklukların yaşandığı bir dönemde Recep Tayyip Erdoğan ve kurmaylarının ülkeyi adeta yeniden inşa ettiğini ve sadece bölgenin değil dünyanın gözbebeği haline geldiğini söyledi. Bu ülkenin Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığına en azından bir dönem daha ihtiyacı olduğuna inandığını kaydeden Okur, Başbakan Erdoğan’ın verdiği sözleri yerine getirmesi ile tanındığını ancak bir kere de olsa bu verdiği sözü halkının da görüşlerini dinleyerek çiğnemesini istedi. Kendisinin acizane olarak yazdığı mektubun Başbakana ulaşıp ulaşmayacağını bilmediğini söyleyen Okur, bu ülkede kendisi gibi düşünen milyonlarca insan olduğunu ve Başbakanın da vatandaşının isteklerine kulak vermesini talep etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER