Başkan Gündoğdu o iddialara cevap verdi

İlimizde yayın yapan bir haber sitesinin düzenlemiş olduğu söyleşi programına konuk olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yöneltilen; Ferizli ve Söğütlü İlçeleri Büyükşehir Belediyesinin hizmet olanaklarından dışlanıyor iddiası ile ilgili, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Başkan Gündoğdu o iddialara cevap verdi

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, açıklamasında şunları kaydetti:

Öncelikle yaklaşık bir yıl gibi dar bir zaman dilimi içinde İlçemize sağlamış olduğu hizmet ve imkânlardan ötürü Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ilçem adına teşekkürlerimizi arz ederim. Çünkü bu dar zaman diliminde Ferizli’miz, daha önce hiç olmadığı kadar Büyükşehirden yoğun hizmet almıştır. Mümkün bütün imkânları zorlayarak, gecesini gündüzüne katarak, aşkla ve şevkle bütün Sakarya'ya hizmet eden, üstüne ilçemizin bütün taleplerini karşılama gayretinde olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu itham yakışık almamıştır. 
Son bir yılda Büyükşehir Belediyemizin İlçemizde yaptığı ve yapmakta olduğu; sulama ve drenaj kanallarının temizliği, sıcak asfalt yol çalışmaları gibi ve halen devam etmekte olan SASKİ kanalizasyon ve ana arter yağmursuyu hattı hizmetleri için Belediyemizin yıllık bütçesinin neredeyse dört katı büyüklüğünde yatırım yapılmıştır. Bu hizmetler, alt yapı çalışmasının bitimiyle birlikte başta İlçemiz merkez çarşı caddeleri olmak üzere üstyapı yapım ve hizmet çalışmalarıyla kesintisiz olarak devam edecektir. Nihai olarak, Büyükşehir Belediyemizden, ilçemizin hakkı olan hizmeti aldığımızdan ve alacağımızdan hiç kimsenin kaygısı ve de şüphesi olamasın. Bu imkânı ve fedakârlığı bizlere sağlayan, "İsmail başkanın sözü bizim sözümüz" diyen Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ilçem adına şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER