Başkan için ilk tepsit: Başından aldığı darbe...

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nun sağ omzunda ve kolunda kırık olduğu ve başından aldığı darbe sebebiyle müşade altında tutulduğu öğrenildi

Başkan için ilk tepsit: Başından aldığı darbe...


sakaryayenihaber.com-

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, bayramlaşma sırasında çocuklarla birlikte bisiklet turu yaparken kaza geçirmişti. Hastaneye kaldırılan Babaoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Babaoğlu'nun sağ omzunda ve kolunda kırık olduğu ve başından aldığı darbe sebebiyle müşade altında tutulduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili Hendek Belediyesi'nden şu açıklama yapılmıştı:

"Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, bugün akşam saatlerinde çeşitli temaslarda bulunmasının ardından Hamitli Mahallesinden geçerken, evlerinin bahçesinde zaman geçiren hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlamıştır. Bu sırada evlerinin önünde oynayan çocuklara da eşlik eden Başkanımız Sayın Babaoğlu, bindiği bisikletten bir anda dengesini kaybederek yere düşmüş ve yaralanmıştır. Omzunun üzerine düşen Başkanımız Babaoğlu hemen Hendek Devlet Hastanesine kaldırılarak müşahede altına alınmıştır. Başkanımızın omzunda kırık olabileceği doktorlar tarafından açıklanırken, kontrol ve tedavileri halen devam etmektedir. Talihsiz kazayı duyup arayan, soran ve geçmiş olsun dileklerini ileten tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 20:26
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Berkin GENÇ
Berkin GENÇ - 5 ay Önce

Geçmiş olsun. Başkanımızın İyi haberlerini bekliyoruz.

Mehmet vasfi tufekci
Mehmet vasfi tufekci - 5 ay Önce

Sn Başkanim geçmiş olsun Allah şifalar versin inşaAllah

Pazar ci .
Pazar ci . - 5 ay Önce

Çok geçmiş olsun.Baskan

Cengiz AKYOL
Cengiz AKYOL - 5 ay Önce

Geçmiş olsun. Nazara gelmiştir. Rabbim şifalar versin

Muammer TALU
Muammer TALU - 5 ay Önce

Başkan,a Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

İlker baylan
İlker baylan - 5 ay Önce

Çok geçmiş olsun başkanım

SIRADAKİ HABER