BAŞKAN IŞIKSU, MAHALLELERDEKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN TARİH VERDİ: EKSİKLER BU YAZ MİNİMİZE EDİLECEK

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları değerlendiren Başkan Işıksu, “Yaz mevsiminde çok yönlü çalışmayla mahallelerimizdeki eksiklikleri olabildiğince minimize etmiş olacağız” dedi

BAŞKAN IŞIKSU, MAHALLELERDEKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN TARİH VERDİ: EKSİKLER BU YAZ MİNİMİZE EDİLECEK

12 NOKTADA ÇALIŞMA VAR
Adapazarı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, asfalt onarım, tarla yolu, parke tamir ve yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet ve Nasuhlar Mahallesi olmak üzere toplam 12 noktada faaliyet gösteren ekipler, kırsal mahallelerde de tarla yolu ve yol açımı çalışmalarını devam ettiriyor. Çalışmaları değerlendiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, çalışmaların hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi.
TALEPLER YERİNE GELİYOR
Seçim öncesinde verdikleri sözleri yerine getirmeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “32 projemizin yanı sıra bizlere iletilen talepleri de yerine getirmek için üstün gayret sarf ediyoruz. Hemşerilerimiz merak etmesin, tüm sözler yerine getirilecek” diye konuştu.  Işıksu ayrıca göreve geldikleri andan itibaren tüm enerjilerini Adapazarı’nın yaşam kalitesini daha yukarılara taşımak için harcadıklarını belirtti.
MÜDÜRLÜKLERİMİZ SAHADA
Başkan Işıksu, “Tüm müdürlüklerimiz 7/24 sahada. Fen İşleri ekiplerimiz de asfalt onarım, tarla yolu, parke tamir ve yol açım çalışmalarını oluşturulan program dâhilinde devam ettiriyor. Yaz mevsiminde çok yönlü çalışmayla mahallelerimizdeki eksiklikleri olabildiğince minimize etmiş olacağız” dedi. Bu arada Nasuhlar Mahalle Muhtarı Orhan Burhan, fen işleri ekiplerinin çalışmaları dolayısıyla belediyeye teşekkür etti.

Adapazarı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, asfalt onarım, tarla yolu, parke tamir ve yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet ve Nasuhlar Mahallesi olmak üzere toplam 12 noktada çalışmalarını sürdüren ekipler, kırsal mahallelerde de tarla yolu ve yol açımı çalışmalarını devam ettiriyor. Çalışmaları değerlendiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, çalışmaların hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi.
TALEPLER YERİNE GELİYOR
Seçim öncesinde verdikleri sözleri birer birer yerine getirmeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “32 projemizin yanı sıra bizlere iletilen talepleri de yerine getirmek için üstün gayret sarf ediyoruz. Hemşerilerimiz merak etmesin, tüm sözler yerine getirilecek” diye konuştu.  Göreve geldikleri andan itibaren tüm enerjilerini Adapazarı’nın yaşam kalitesini daha yukarılara taşımak için harcadıklarını belirten Başkan Mutlu Işıksu, “Tüm müdürlüklerimiz 7/24 sahada. Fen İşleri ekiplerimiz de asfalt onarım, tarla yolu, parke tamir ve yol açım çalışmalarını oluşturulan program dâhilinde devam ettiriyor. Yaz mevsiminde çok yönlü çalışmayla mahallelerimizdeki eksiklikleri olabildiğince minimize etmiş olacağız” ifadelerini kullandı. Nasuhlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen Fen İşleri çalışmalarından dolayı memnuniyetini ifade eden Nasuhlar Mahallesi Muhtarı Orhan Burhan, “Taleplerimizi cevaplayarak hızlı bir çalışma yaptılar. Mahalle sakinleri olarak memnun olduk” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE